گونه های تابلو لایت باکس

 

تابلو لایت باکس

لایت باکس ها جهت نمایش دادن تصاویر گوناگون به صورت نورانی به کارگیری میگردند , از یک قاب که قادر است فرآورده های متمایز داشته باشد , پارچه و یا این که متریال خاصی مثل بک لایت ها , که بتوانند نور و روشنایی را از خویش عبور دهند , و یک روشنایی LED و یا این که SMD داخل این کادر یا این که تابلو جهت آشکار کردن تصاویر گرافیکی نصب شده , ساخته میشوند .

تابلو نورانی

lightbox

همراه با ارتقاء سنگین وزن رقابت فی مابین تجار و فروشندگان در کار های تبلیغاتی , ابزار و وسایل ما یحتاج جهت این تبلیغات هم توسعه یافته خیس میگردند . تابلو لایت باکس ها از جمله این شیوه های تبلیغاتی میباشند . تابلوهایی که موفقیت و اثرگذار بودنشان در ارتقا چشم شدن , ارتقا فروش و ارتقا جلب مشتری را اثبات کرده اند . با ما همراه باشید تا همه نکات ضروری درباره با لایت باکس ها را کاملا متوجه گردید .

 

خالق های لایت باکس, می‌توانند این تابلو ها را در اشکال سایز ها و متناسب با ذوق و حالت مکانی شرکت و یا این که دکان مشتری به صورت سفارشی بسازند . لایت باکس ها دارنده گونه های متفاوتی از دید مال تابلو , گونه چاپ , طریقه نصب , روشنایی مستعمل در تابلو و طریق تلاش دارا هستند .

 

لایت باکس ها مجموعاَ به دو جور مطلوب فضای داخلی ( indoor ) و فضای فرنگی ( outdoor ) تقسیم میگردند :

لایت باکس فضای داخلی

 

این لایت باکس ها به زیبایی در فضای داخلی و فضای بسته میدرخشد و اسم مارک و تصویر مال شما‌را به نمایش می‌گذارد . نسبت به لایت باکس های منحصر فضای بیرونی و گشوده دارنده ضخامت و نازکی بیشتری می باشند و از گونه های و اقسام کالا ها برای ساخت فریمشان به کار گیری می نمایند .

لایت باکس فضای فرنگی

 

همانطور که از اسمشان معین است این تابلو ها را در فضای داخلی و بیشتر به جهت تبلیغات به کار گیری می نمایند , دارنده ضخامت بیشتری می‌باشند و از متریالی برای ایجاد و ساختشان استعمال می نمایند که در قبال تنش های محیطی , باد و باران و نور خورشید ایستادگی کرده و آسیبی به آنان وارد نشود .

گونه های تابلو لایت باکس

 

همانگونه که پیش خیس اشاره کردیم لایت باکس ها دارنده گونه های متمایز می باشند , اشکال لایت باکس از دید محصول کادر :

لایت باکس کریستالی

 

این تابلو ها به دلیل ضخامت فراوان کم و جور طراحیشان از دقیق ترین و زیباترین لایت باکس ها به اکانت میایند . تصویر را به راحتی می توان در‌این تابلو ها نصب کرد . از دو لایه پلکسی گلاس و یک فیلم بک لایت جهت نصب تصویر بر رشد دربین این دو لایه پلکسی ایجاد شده است .

لایت باکس آلومینیومی

 

قاب این لایت باکس ها از مال آلومینیوم است که به دلیل عدم چشم شدن هیچ منگنه و مورد ها مشابهی ظواهر زیبایی بدین تابلو های نور و روشنایی دار می‌بخشد . از این مدل لایت باکس بیشتر در مکان هایی نظیر پایانه های مترو به کارگیری می نمایند .

لایت باکس پارچه ای

 

بک لایت مورد استعمال درین مدل تابلو لایت باکس, پارچه ای یگانه است که با به کارگیری از تکنولوژی های توسعه یافته ای ایجاد شده و نور را از خویش عبور می‌دهد . پارچه به راحتی بر روی بدنه مثلا آلومینیومی نصب می شود و درصورت دلخواه مشتری بده بستان می شود . از لایت جع باکس به های پارچه ای نیز در فضاهای داخلی و نیز فرنگی به کار گیری می شود .

لایت باکس مگنتی

 

از نام معلوم است که درین تابلو ها پلکسی با تصویر نصب شده بر روی آن به وسیله مگنت هایی که پشتش درنظرگرفته شده به تابلو و یا این که قاب پیوند می خورد .

لایت باکس فریم لس

 

تابلو لایت باکس قاب لس و یا این که سوای قاب , به نوعی است که دستکم قاب و فریم در آن مصرف شده شده‌است , انگیزه از ایجاد این دسته تابلو ها تماشا هرچه بیشتر و جامع تر تصویر فارغ از کناره های تابلو اطراف آن است . چاپ تصویر هم به صورت بک لایت است .

لایت باکس اسنپ فریم

 

درین تابلو ها پلکسی نگه دارای چاپ را حذف کرده و ضخامت تابلو را تا حد قابلیت کمتر کرده اند , طریقه بده بستان تصویر در‌این لایت باکس ها زیاد بی آلایش است و دارنده تداوم و ارتفاع قدمت بالایی میباشند .

اسکرول لایت باکس

 

این لایت باکس ها دارنده یک مزیت بزرگ نسبت به دیگر گونه های لایت باکس ها می باشند , و آن نمایش دادن تعداد متعددی تصویر در آن واحد است . دیگر لایت باکس ها میتوانند یک تصویر را نشان دهند , منتها اسکرول لایت باکس ها تصاویر را پشت سرهم به زیبایی نشان می دهند .

اشکال روش نصب لایت باکس

 

لایت باکس ها به آسانی و سهولت و نسبتاً در هر مکانی قابلیت و امکان نصب شدن دارا هستند , روش هایی که می توان با استعمال از آنان لایت باکس ها را نصب کرد به ترتیب پایین است :

 

  • دیواری
  • استند
  • آویز
  • چرخشی
  • LED

 

گونه های روش چاپ تصویر

 

  • بک لایت
  • استیکر
  • طلق

مزایای لایت باکس

 

لایت باکس ها دارنده مزایای فراوانی از جمله سهولت در نصب و بده بستان تصویر , جذابیت ظاهری , قابل استعمال بودن نیز درطول روز و نیز در شب , وزن سبک , تداوم و ارتفاع قدمت دوچندان , مصرف برق کم , مقاوم در قبال ضربات , بضاعت جذب مشتری و در مجموع ارائه تبلیغاتی فوق العاده برای اشکال مارک ها می‌باشند .

کاربرد لایت باکس

 

از لایت باکس ها می توان در رستوران هاف هتل ها , موزه ها و مکان ها تفریحی , مغازه ها , سینما ها , پایانه های متر , نمایشگاه ها , راز در فروشگاه ها , عرصه ها و مکان های لبریز جمعیت بهره برد . به صورت کلی لایت باکس ها در کلیه عمل ها و حالت هایی که احتیاج به تبلیغات با صرفه و نمایش کالا و سرویس ها موجود است کاربرد دارا هستند .

کلام انتها

 

تابلو لایت باکس از جمله شایسته ترین روش های تبلیغات به اکانت می‌آیند که می‌توانند به تنهایی جایگزینی برای دیگر شیوه های تبلیغاتی باشند . شما می‌توانید لایت باکس متبوع خودتان را با هزینه ای مضاعف مطلوب و با کیفیتی تضمینی از خانه طراحان سام توصیه دهید .

خوب تر است با این سوال آغاز کنیم که لایت باکس چیست؟ لایت باکس ها همانگونه که از اسمشان پیداست تابلوهایی نورانی می‌باشند که مال بدنه شان میتوانند متریال گوناگون و گوناگونی باشد . درین تابلو ها از نورهای SMD و LED استعمال می شود که می توان از مزیت های فوق العاده شان به کم مصرف بودن و پخش یکنواخت نور به تصویر اشاره نمود .

 

لایت باکس ها از جمله روش های تبلیغات نوین و کاربردی می باشند که تاثیرگذاریشان بر ارتقا فروش و جلب مشتری به ثابت رسیده است . شیوه های تبلیغاتی فراوانی وجود دارا هستند اما شرکت های , مغازه ها و همه مراکزی که احتیاج به چشم شدن دارا‌هستند و مایلند روز آپدیت بر تعداد مخاطبین و مشتریانشان افزوده شود بایستی به تبلیغاتی مختلف و مختص تفکر نمایند .

 

تبلیغاتی از فرآورده تابوهای لایت باکس که می‌توانند لحاظ تعداد متعددی از اشخاص را به خویش جلب کرده و آن‌ها‌را به سوی کمپانی و شرکت شما بکشانند .

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s